אנחנו מחויבים להבטיח נגישות לאתר האינטרנט שלנו בכל תחומי החיים לכל אדם, לרבות אנשים עם מגבלות. אנו מאמינים בזכויות האדם ובהקניית שוויון הזדמנויות לכל אדם, ללא קשר ליכולותיו הפיזיות או הנפשיות.
מתחילת תהליך פיתוח האתר, שיקול הנגישות נמצא במרכז תשומת הלב שלנו. אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ובכלים שנוצרו עם יעד הבטיחות נגישות לכל משתמש. לפיכך, אנו עובדים על מנת להבטיח שהאתר שלנו יהיה נגיש לכל אדם, כולל אלה עם מגבלות חזותיות, שמיעתיות, תנועתיות או כל מגבלה אחרת.
האתר הונגש על מנת לעמוד בקריטריונים ובהוראות תו תקן ישראלי ת"י 5568 ו/או בדרישותWeb Content Accessibility Guidelines 2.0 ברמה AA.
אנו עוקבים ומקלים על ההתקדמות של נגישות האתר באופן קבוע ומתקנים כל בעיה או פער שנתגלה. נשמח לקבל משוב ממשתמשי האתר שלנו בנושאי נגישות ולשפר תהליכי הנגישות שלנו בהתאם.
אנו מקווים שהצעת הנגישות שלנו תאפשר לכולם ליהנות מחוויית השימוש באתר שלנו. אם נתקלתם בכל בעיה נגישות או יש לכם הצעות לשיפור, אנא צרו קשר איתנו ונשמח לעזור.
 


שימוש ברכיב ההנגשה: 
באתר זה מוטמע תוסף נגישות המסייע בהנגשת האתר לבעלי מוגבלויות.
 

למען הסר ספק:
אנחנו מחויבים להפוך את אתרינו לנגיש לכלל האנשים, בעלי יכולות ובעלי מוגבלויות.
באתר זה תוכלו למצוא את הטכנולוגיה המתאימה לצרכים שלכם.
אתר זה הנו אתר שמיש לכלל האוכלוסייה ברובו ובהשתדלות מקסימאלית..
ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש ברמה גבוהה ובלי פשרות.
במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר וצפייה בתוכנו אנו מתנצלים ונשמח מאוד כי תפנו את תשומת ליבנו לכך .
 
הצהרת הנגישות תקפה נכון לתאריך: 19.6.2023
 

ניתן לפנות אלינו באמצעות טפסי צור קשר באתר האינטרנט וישירות לרכז ההנגשה
רכז/ת הנגשה: גלעד
מייל: drgilad.oren@gmail.com 

טלפון: 074-7034622
כתובת למשלוח דואר: 
אורן 25 רוממה,חיפה
 
 
תודה על שימושכם באתר שלנו ועל תמיכתכם במאמץ הנגישות שלנו.

 
 
רופא שיניים בחיפה, רופא שיניים חיפה, רופא שיניים קריות, רופא שיניים בקריות, השתלת שיניים בחיפה, השתלת שיניים חיפה, השתלת שיניים קריות, השתלת שיניים בקריות, מרפאת שיניים חיפה, מרפאת שיניים בחיפה, מרפאת שיניים קריות, מרפאת שיניים בקריות, שתלים דנטליים בחיפה, שתלים דנטליים חיפה, שתלים דנטליים קריות, שתלים דנטליים בקריות, טיפולי שיניים לילדים בחיפה, טיפולי שיניים לילדים חיפה, טיפולי שיניים לילדים בקריות, טיפולי שורש, הלבנת שיניים בחיפה, הלבנת שיניים חיפה, הלבנת שיניים קריות, הלבנת שיניים בקריות, השתלת שיניים, השתלת שיניים ביום אחד, השתלת שיניים בצפון, כמה עולה השתלת שיניים, רופא שניים חירום בקריות, רופא שיניים חירום בחיפה, השתלות שיניים בצפון, מרפאות שיניים בחיפה, מרפאות שיניים בצפון, מרפאות שיניים בקריות, רופא שיניים לילדים, רפואת שיניים לילדים, טיפולי שיניים בגז צחוק, גז צחוק