טיפולי שיניים בגז צחוק
 
 
ביקור במרפאת שיניים יכול להיות חוויה מרתיעה, מאיימת או מפחידה לחלקנו. ישנם אנשים שאפילו חווים חרדה של ממש רק מהמחשבה על כך. בדיוק לשם כך, כמעט כל מרפאות השיניים כיום מציעות את האפשרות המקלה של לעבור טיפולי שיניים בגז צחוק. השימוש בגז צחוק משרת מגוון מטופלים רחב- מילדים ועד מבוגרים. מטופלים שונים משתמשים באפשרות של טיפולי שיניים בגז צחוק מסיבות שונות. ישנם שעוברים טיפולים מרובים בו זמנית, אחרים צורכים בו בגלל מגבלות פיזיות המפריעות למהלך הטיפול וחלקם פשוט משתמשים בו להפחתת חרדה. כך או כך, גז צחוק בהחלט יכול לשדרג את חוויית טיפולי השיניים ובכך לשרת את המטרה.
 
אז מה זו החיה הזאת גז צחוק?
 
גז צחוק, או בשמו הנוסף נייטרוס אוקסיד, הוא גז חלש ומעודן, הנעשה בו שימוש להרגעה והקלה במהלך טיפולי שיניים, הן בילדים והן במבוגרים. הוא ניתן בנשיפה דרך מסיכת אף, בשילוב של חמצן במינון גבוה, מה שהופך אותו למאוד בטיחותי. מטופלים שטופלו בגז צחוק מעידים שתוך מספר דקות חשו בדגדוג קל בשפתיים ובקצות האצבעות, על תחושת רגיעה נעימה, מן טשטוש או ריחוף קל, שעזר והקל מאוד על תחושות חרדה.
 
 
טיפול שיניים בגז צחוק – לפני ואחרי
 
השימוש בגז צחוק הוא עוד כלי הנועד להפוך את חוויית הטיפול להרבה יותר נעימה.
במידה והחלטתם להיעזר באפשרות זו, חשוב לדעת מספר דברים לפני.

ראשית, ניתן לטפל בעזרת גז צחוק רק מעל גיל שנתיים.
בנוסף, במהלך צינון כשהאף סתום לא ניתן לטפל בעזרת גז צחוק, זאת מכיוון שצריך לשאוף את הגז דרך האף. כמו כן, על מנת למנוע אי נוחות כגון בחילות או אפילו הקאות, יש להימנע מאכילת ארוחה כבדה או מוצרי חלב מספר שעות לפני הטיפול.
במהלך הטיפול אפשר לצפות לתחושת רפיון קל ורוגע, אך בו זמנית להימצאות בהכרה מלאה. לאחר הטיפול, מומלץ לקחת מספר נשימות עמוקות של חמצן בלבד, ואז ניתן לצפות להפסקה כמעט מיידית של השפעת גז הצחוק, עם הסרת המסכה בעת סיום הטיפול.
 
 

 
 
 
 
 
 
רופא שיניים בחיפה, רופא שיניים חיפה, רופא שיניים קריות, רופא שיניים בקריות, השתלת שיניים בחיפה, השתלת שיניים חיפה, השתלת שיניים קריות, השתלת שיניים בקריות, מרפאת שיניים חיפה, מרפאת שיניים בחיפה, מרפאת שיניים קריות, מרפאת שיניים בקריות, שתלים דנטליים בחיפה, שתלים דנטליים חיפה, שתלים דנטליים קריות, שתלים דנטליים בקריות, טיפולי שיניים לילדים בחיפה, טיפולי שיניים לילדים חיפה, טיפולי שיניים לילדים בקריות, טיפולי שורש, הלבנת שיניים בחיפה, הלבנת שיניים חיפה, הלבנת שיניים קריות, הלבנת שיניים בקריות, השתלת שיניים, השתלת שיניים ביום אחד, השתלת שיניים בצפון, כמה עולה השתלת שיניים, רופא שניים חירום בקריות, רופא שיניים חירום בחיפה, השתלות שיניים בצפון, מרפאות שיניים בחיפה, מרפאות שיניים בצפון, מרפאות שיניים בקריות, רופא שיניים לילדים, רפואת שיניים לילדים, טיפולי שיניים בגז צחוק, גז צחוק